top of page
52100105_1996105264025355_69050490252049
Květiny pro zvláštní
příležitost

V rozmezí od dubna do října je možné objednávat květinové vazby v různých velikostech a to k jakékoliv významné události. Ať už jde o promoce, maturitu, narozeniny, jmeniny, či jinou událost, bude nám ctí se za pomoci květinového média tohoto okamžiku účastnit.

Můžete nám poskytnout fotografii obdarovávané osoby a popis toho, co má ráda a my se budeme snažit vytvořit květinu, která bude vyjadřovat její podstatu.

Květiny pro každý den

Každý den je významný, proč jej neoslavit květinou. V průběhu od jara do podzimu je u nás možné objednat květinu dle Vašeho přání.  

IMG-8856.jpg
Svatby

Jde o nejdůležitějsí den Vašeho života, proto je nutné zaměřit se na každý detail, včetně perfektní květinové výzdoby.

Nabízíme vytvoření konkrétních položek, které si u nás můžete vyzvednout. S láskou uvážeme jak svatební kytici, věneček do vlasů, květinové šperky, kytice pro maminky, tak nejmenší prvky jakými je například korsáž. O Vašich konkrétních přáních si můžeme promluvit jak elektronicky, tak osobní formou.

 

Dále nabízíme komplexní řešení celého prostoru s instalací květin přímo na místě. Ať už jde o vyzdobení kostela, slavobrány či prostor, ve kterých se bude odehrávat svatební hostina, bude nám ctí být toho součástí. 

Podle tradice by měl svatební kytici obstarat ženich. Pro některé by bylo osobnější, pokud by mohli na naší zahrádce natrhat květiny, které vyjadřují nevěstinu podstatu sami a potom je s mou pomocí uvázat. Květina by se stala zhmotněním lásky jednoho ke druhému.

IMG-7414.jpg
Poslední rozloučení

V životě nás zasáhnou bohužel také nešťastné události, jako smrt blízkého člověka. Poslední rozloučení je velmi významnou událostí, připomenutím života milované osoby a poděkováním, že jsme s ním část jeho života mohli strávit. K této příležitosti vytvoříme květinové vazby z květin, které měl blízký člověk rád, či které jej nějakým způsobem připomínají.

 

 

Nabízíme vytvoření konkrétních položek (květinové vazby, věnce) na objednávku, či komplexnější vyzdobení prostoru.

 

 

Při této příležitosti se stává květinovou terapií procházka po zahradě či blízké louce a sběr květin, které nám připomínají milovaného člověka. Květina je poslední hmotný dárek, který mu můžeme předat na jeho rozloučení. Květina se stává symbolem věčné lásky a poděkování za dny, které jsme s tímto člověkem mohli strávit.

bottom of page